(0) 0,00 

Skontaktuj się z nami: +48 91 311 96 04

Zaloguj się | Kontakt z nami

Blog

Jakie są rodzaje wózków magazynowych?

Praca sklepów, hurtowni czy magazynów byłaby znacznie utrudniona, gdyby nie zastosowanie wózków magazynowych. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów tego typu pojazdów, które różnią się od siebie budową, parametrami technicznymi i przeznaczeniem. Z pewnością warto więc znać ich specyfikację, aby dokonać najlepszego wyboru. Z naszego wpisu dowiesz się, jakie są rodzaje wózków magazynowych.

Czytaj dalej

Jak wybrać części zamienne do wózków widłowych?

Wózki widłowe to pojazdy wykorzystywane do transportu bliskiego, które przystosowane są do wielogodzinnej pracy z dużym obciążeniem. Niestety, jak wszystkie urządzenia mechaniczne w wyniku długotrwałej, intensywnej eksploatacji mogą ulec uszkodzeniu. Nie oznacza to jednak, że od razu trzeba się nastawić na bardzo kosztowną wymianę wózka. Na rynku istnieją bowiem części zamienne, które pozwolą usunąć awarię. Dowiedz się, jak wybrać części zamienne do wózków widłowych.

Czytaj dalej

Jakie są zalety elektrycznych wózków masztowych i paletowych?

Wózki masztowe i paletowe to dwa rodzaje wózków widłowych, które przeznaczone są do przewożenia i układania ładunków. Mają one zastosowanie w halach produkcyjnych, magazynach, sklepach i centrach logistycznych, czyli wszędzie tam, gdzie konieczny jest transport towarów na niewielkie odległości. Z naszego artykułu dowiesz się, jakie są największe zalety elektrycznych wózków masztowych i paletowych.

Czytaj dalej

Sztaplarka - co to takiego?

Wiele osób poszukując w Internecie informacji na temat wózków widłowych natknęło się na określenie "sztaplarka". O ile przeznaczenie widlaka większości z nas doskonale jest znane, o drugie ze sformułowań może budzić zastanowienie, jest bowiem znacznie rzadziej używane. Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się, czy wózek widłowy i sztaplarka oznaczają to samo.

Czytaj dalej

Jak wybrać widły do wózka widłowego?

Wózek widłowy to pojazd, który znacznie ułatwia transport bliski i magazynowanie. Jako że służy on do przewozu towarów o znacznej masie, musi być wyposażony w odpowiedni osprzęt. Jego najlepszym przykładem są widły, będące najważniejszym elementem konstrukcji wózków widłowych.

Czytaj dalej

Ręczne wózki masztowe i paletowe – Dlaczego warto je wybrać?

Wózki widłowe mają powszechne zastosowanie z halach produkcyjnych, magazynach, sklepach czy centrach logistycznych. Znacznie ułatwiają one pracę, sprawiają że jest szybsza, a przede wszystkim bezpieczniejsza. Aby jednak właściwie spełniały swoje funkcje, powinny być dobrane do rodzaju zadań, jakim mają sprostać na co dzień. Jednym z ich najpopularniejszych rodzajów są wózki ręczne. Dowiedz się, dlaczego warto je wybrać.

Czytaj dalej

© 2021 IPZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin