(0) 0,00 

Skontaktuj się z nami: +48 91 311 96 04

Zaloguj się | Kontakt z nami

Blog

Cover Image

Sztaplarka - co to takiego?

Wiele osób poszukując w Internecie informacji na temat wózków widłowych natknęło się na określenie "sztaplarka". O ile przeznaczenie widlaka większości z nas doskonale jest znane, o drugie ze sformułowań może budzić zastanowienie, jest bowiem znacznie rzadziej używane. Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się, czy wózek widłowy i sztaplarka oznaczają to samo.

Więcej

Cover Image

Jak wybrać widły do wózka widłowego?

Wózek widłowy to pojazd, który znacznie ułatwia transport bliski i magazynowanie. Jako że służy on do przewozu towarów o znacznej masie, musi być wyposażony w odpowiedni osprzęt. Jego najlepszym przykładem są widły, będące najważniejszym elementem konstrukcji wózków widłowych.

Więcej

Cover Image

Ręczne wózki masztowe i paletowe – Dlaczego warto je wybrać?

Wózki widłowe mają powszechne zastosowanie z halach produkcyjnych, magazynach, sklepach czy centrach logistycznych. Znacznie ułatwiają one pracę, sprawiają że jest szybsza, a przede wszystkim bezpieczniejsza. Aby jednak właściwie spełniały swoje funkcje, powinny być dobrane do rodzaju zadań, jakim mają sprostać na co dzień. Jednym z ich najpopularniejszych rodzajów są wózki ręczne. Dowiedz się, dlaczego warto je wybrać.

Więcej

Cover Image

Wymiana oleju w wózku widłowym

Każdy pojazd do prawidłowego działania wymaga smarowania części mechanicznych, co zapobiega zatarciu ruchomych części silnika. Niezwykle ważne jest więc, aby pamiętać o regularnym sprawdzaniu stanu oleju i wymianie w razie potrzeby. Z naszego wpisu dowiesz się wszystkiego na temat wymiany oleju w wózku widłowym.

Więcej

Cover Image

Rodzaje wózków widłowych

Wózki widłowe to podstawowe wyposażenie wielu przedsiębiorstw. Dzięki wózkom jezdniowym podnośnikowym możliwe jest odciążenie pracowników oraz szybkie wykonywanie czynności związanych z transportem bliskim na terenie hali produkcyjnej, magazynu lub obiektu handlowego. Wózki widłowe cieszą się sporym zainteresowaniem inwestorów, bo duży wybór rodzajów pojazdów transportu bliskiego pozwala dopasować je do m.in. rodzaju prowadzonej działalności. Dowiedz się więcej na temat wózków widłowych.

Więcej

Cover Image

Wózek widłowy - gdzie może się przydać?

Wózki widłowe służą do przewożenia ładunków o różnych gabarytach i kształtach. Mogą przydać się w wielu sytuacjach i miejscach. Z tego tytułu praktycznie każda firma zajmująca się przewozem lub magazynowaniem posiada na swoim wyposażeniu wózek widłowy. Dzięki dodatkowemu osprzętowi wózek widłowy może pełnić wiele różnych funkcji.

Więcej

© 2021 IPZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.