(0) 0,00 

Skontaktuj się z nami: +48 91 311 96 04

Zaloguj się | Kontakt z nami

Opony Kabat

Wyświetlanie 1–16 z 82 wyników

Wózek widłowy to pojazd przeznaczony do przewozu ciężkich ładunków, który musi być odporny na duże obciążenia. Szczególne znaczenie ma to w przypadku opon, które przejmują na siebie niekiedy wielotonowy nacisk. Muszą być zatem niezwykle trwałe i solidne. Z tego powodu stawiamy na sprawdzonych producentów, co daje nam gwarancję najwyższej jakości. Najlepszym przykładem są dostępne w naszej ofercie opony do wózków widłowych Kabat. Charakteryzują się one dużą elastycznością oraz wytrzymałością na ścieranie, dzięki zastosowaniu 3-warstwowej konstrukcji. Wszystko to sprawia, że są najchętniej wybieranymi oponami do wózków widłowych.

KABAT to firma z miejscowości Budzyń leżącej w województwie wielkopolskim, która od kilkudziesięciu lat zajmuje się produkcją wyrobów gumowych dla przemysłu. W 2015 przedsiębiorstwo rozpoczęło sprzedaż odpornych na przebicia trójwarstwowych opon superelastycznych do wózków widłowych, w wersji standardowej i do szybkiego montażu, także w opcji niebrudzącej.

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo opony KABAT w szerokim wyborze rozmiarów – serdecznie zapraszamy do zakupów.

© 2022 IPZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin