(0) 0,00 

Skontaktuj się z nami: +48 91 311 96 04

Zaloguj się | Kontakt z nami

PODNOŚNIKI

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

PODNOŚNIKI

Z wykorzystaniem podnośników codzienna praca w warsztacie czy magazynie staje się o wiele lżejsza. Sklep IPZ przygotował dla swoim Klientów bogatą ofertę wysokiej jakości podnośników od renomowanych producentów, firm JUNGHENIRICH, EDMOLIFT i HOVMAND. Poniżej znajdą Państwo krótkie charakterystyki poszczególnych rodzajów podnośników dostępnych w naszym asortymencie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi informacjami. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

 

STOŁY PODNOŚNE NOŻYCOWE

Stoły podnośne nożycowe znajdują szerokie zastosowanie w warsztatach oraz zakładach przemysłowych. Nasza oferta obejmuje bogaty wybór stołów podnośnych nożycowych AMEISE o udźwigu od 500 do nawet 3000 kg i maksymalnej wysokości podnoszenia wynoszącej 1 m. Posiadamy podnośniki korbowe, egzemplarze z platformą najazdową oraz w kształcie litery U, które pozwalają na łatwiejszy załadunek, a także stoły na kółkach, ze składanym uchwytem, które dzięki niewielkim rozmiarom zmieszczą się tam, gdzie nie wjadą większe maszyny.

Klientom poszukującym urządzeń o większych możliwościach polecamy dźwigniki nożycowe marki EDMOLIFT. To konstrukcje z pojedynczymi lub podwójnymi nożycami, wyposażone w obszerne platformy robocze o szerokości od 800 do 1200 mm, które charakteryzują się udźwigiem w zakresie 1000–3000 kg i pozwalają na unoszenie ładunków nawet na wysokość 2700 mm. Stoły nożycowe EDMOLIFT wykonane są z wysokiej jakości stali lakierowanej proszkowo, dzięki czemu są wyjątkowo odporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne.

 

PODNOŚNIKI DO PALET

Podnośniki do palet wyposażone są w specjalne widły, które umożliwiają zarówno podnoszenie, jak i wychylanie palet oraz koszy siatkowych, ułatwiając ich pozycjonowanie. Dostępne w naszym asortymencie podnośniki do palet zaprojektowane przez firmy JUNGHEINRICH i EDMOLIFT cechują się udźwigiem w zakresie 750–800 kg, wysokością podnoszenia wynoszącą około 900 mm oraz możliwością wychylania wideł o 20 lub 40°. Rodzaj podnoszenia – ręczny, elektryczny lub hydrauliczny – jest różny w zależności od modelu.

 

PODNOŚNIKI Z PLATFORMĄ I TRZPENIEM

Nasz asortyment podnośników uzupełniają urządzenia marki HOVMAND. Posiadamy szeroki wybór podnośników z platformą do unoszenia akcesoriów i pojemników opakowaniowych na wygodną wysokość. W zależności od modelu podnośniki wyposażone są w platformę z tworzywa sztucznego, metalu lub drewna. Do transportu ciężkich rolek polecamy z kolei podnośniki z trzpieniem, które dzięki kompaktowej budowie można stosować także na niewielkiej przestrzeni. Oferujemy modele z trzpieniem pojedynczym oraz podwójnym.

© 2022 IPZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin