(0) 0,00 

Skontaktuj się z nami: +48 91 311 96 04

Zaloguj się | Kontakt z nami

Ameise | Junghenrich

Nowe wózki widłowe Jungheinrich i Ameise

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór nowych wózków widłowych JUNGHEINRICH i AMEISE. Naszym Klientom oferujemy wózki elektryczne unoszące, w tym w wersji z wagą, oraz wózki podnośnikowe elektryczne masztowe – z masztem pojedynczym oraz podwójnym. Posiadamy także bardzo popularne wózki paletowe – zarówno ręczne, jak i elektryczne. Naszą ofertę uzupełniają wózki paletowe z podnośnikiem nożycowym. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą nowych wózków widłowych JUNGHEINRICH i AMEISE. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Od początku działania naszej firmy zależało nam na tym, aby dostarczać Klientom produkty najwyższej jakości, dlatego też w doborze asortymentu stawiamy na sprawdzonych producentów. Z tego powodu naszą ofertę uzupełniliśmy o nowe wózki Jungheinrich, które charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi. Dostępne są u nas także nowe wózki Ameise, łączące w sobie efektywność działania i najwyższą jakość wykonania. Wybór nowych wózków Jungheinrich i Ameise to gwarancja zadowolenia wynikającego z długotrwałej, bezawaryjnej pracy.

 

O firmie Jungheinrich

Przedsiębiorstwo JUNGHEINRICH zostało założone przez Friedricha Jungheinricha w 1953 w Hamburgu. Do najbardziej rozpoznawalnych produktów firmy należą wózki widłowe AMEISE (pol. mrówka) – AMEISE 55, pierwszy, elektryczny wózek czterokołowy, pojawił się w sprzedaży jeszcze w roku otwarcia firmy. Trzy lata później dr Jungheinrich zaprezentował kolejną przełomową konstrukcję – pierwszy wózek wysokiego składowania z wysuwanym masztem. W kolejnych dziesięcioleciach przedsiębiorstwo stale się rozwijało, otwierając nowe fabryki i filie oraz wprowadzając na rynek nowe produkty. Polski oddział JUNGHEINRICH został otwarty w 1994 roku. Obecnie firma produkuje swoje wózki w kilku lokalizacjach w Niemczech, a także w Chinach. Posiada swoje przedstawicielstwa w 31 państwach na całym świecie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowych wózków widłowych Jungheinrich i Ameise.

© 2022 IPZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin