(0) 0,00 

Skontaktuj się z nami: +48 91 311 96 04

Zaloguj się | Kontakt z nami

Ręczne wózki masztowe

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Praca w różnego typy halach i magazynach czy na placach budowy byłaby znacznie utrudniona, gdyby nie użycie specjalistycznego sprzętu, do którego zaliczają się wózki widłowe. Te pojazdy służące do przewozu i przemieszczania towarów o dużej masie na niewielkie odległości sprawiają, że praca jest nie tylko łatwiejsza i bezpieczniejsza, ale przede wszystkim szybsza. Istnieje wiele rodzajów wózków widłowych, wśród których można wskazać m.in. ręczne wózki masztowe.

 

Do czego służą ręczne wózki masztowe?

Ręczne wózki masztowe umożliwiają podnoszenie ładunków na duże wysokości. Doskonale sprawdzają się więc do rozmieszczania towarów paletowych czy też do załadunku samochodów ciężarowych. Zasada ich działania opiera się na zastosowaniu pompy hydraulicznej. Urządzenie sterowane ręcznie wymagają użycia siły operatora. Do ich największych zalet należy niewielka waga, a tym samym także łatwość sterowania.

Ręczne wózki masztowe dostępne w naszej ofercie to sprawdzone produkty włoskiej marki Pramac, które cechują się najwyższą jakością wykonania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ręcznych wózków masztowych.

 

Korzyści z wykorzystania wózków masztowych

Wózek masztowy to standardowe wyposażenie, stosowane w wielu magazynach, sklepach wielkopowierzchniowych, hurtowniach, a także zakładach produkcyjnych. Wysokiej jakości wózki mogą przynieść wiele korzyści, między innymi:

  • zredukowanie kosztów obsługi obiektu – jeden pracownik operujący wózkiem jest w stanie w bardzo krótkim czasie wykonać pracę, którą kilku innych pracowników musiałoby wykonać ręcznie. To przekłada się na niższe koszty zatrudnienia;
  • wyższy poziom bezpieczeństwa – używanie wózków widłowych do transportu wewnętrznego oznacza mniej groźnych wypadków przy pracy,
  • pełne wykorzystanie przestrzeni – wózki widłowe umożliwiają lokowanie ładunków na wysokich półkach, co pozwala lepiej wykorzystać dostępną powierzchnię magazynową, a to również oznacza obniżenie kosztów.

 

Dlaczego warto wybrać wózek masztowy?

Wózek masztowy to wygodne rozwiązanie dla magazynów, sklepów wielkopowierzchniowych oraz innych obiektów, w których istotną odgrywa transport wewnętrzny. Przy ich pomocy pojedynczy pracownicy mogą w wygodny sposób dokonywać załadunku oraz rozładunku ładunków o dużej masie, umieszczonych na paletach.

Obecne w naszej ofercie ręczne wózki masztowe to między innymi:

  • wysoka efektywność pracy w zakładzie – przy pomocy wózka jeden pracownik może łatwo i szybko wykonać pracę wielu osób,
  • niskie koszty eksploatacji – produkty są tanie w utrzymaniu i serwisowaniu,
  • bezpieczeństwo ładunku oraz pracownika – każdy wózek wyposażony jest w rozwiązania zapobiegające różnego rodzaju wypadkom,

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty.

© 2022 IPZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin