(0) 0,00 

Skontaktuj się z nami: +48 91 311 96 04

Zaloguj się | Kontakt z nami

Ręczne wózki masztowe

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Praca w różnego typy halach i magazynach czy na placach budowy byłaby znacznie utrudniona, gdyby nie użycie specjalistycznego sprzętu, do którego zaliczają się wózki widłowe. Te pojazdy służące do przewozu i przemieszczania towarów o dużej masie na niewielkie odległości sprawiają, że praca jest nie tylko łatwiejsza i bezpieczniejsza, ale przede wszystkim szybsza. Istnieje wiele rodzajów wózków widłowych, wśród których można wskazać m.in. ręczne wózki masztowe.

 

Do czego służą ręczne wózki masztowe?

Ręczne wózki masztowe umożliwiają podnoszenie ładunków na duże wysokości. Doskonale sprawdzają się więc do rozmieszczania towarów paletowych czy też do załadunku samochodów ciężarowych. Zasada ich działania opiera się na zastosowaniu pompy hydraulicznej. Urządzenie sterowane ręcznie wymagają użycia siły operatora. Do ich największych zalet należy niewielka waga, a tym samym także łatwość sterowania.

Ręczne wózki masztowe dostępne w naszej ofercie to sprawdzone produkty włoskiej marki Pramac, które cechują się najwyższą jakością wykonania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ręcznych wózków masztowych.

© 2022 IPZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin