(0) 0,00 

Skontaktuj się z nami: +48 91 311 96 04

Zaloguj się | Kontakt z nami

PROSTOWNIKI

PROSTOWNIKI DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Prostownik jest to urządzenie, które umożliwia zmianę napięcia przemiennego na stałe. Dzięki temu służy on do ładowania akumulatora w pojeździe. Jest to zatem bardzo przydatne urządzenie, szczególnie w przypadku pojazdów przemysłowych, od których oczekuje się nieprzerwanej gotowości do pracy. Prostownik jest istotnym elementem, bez którego akumulator zasilający elektryczne wózki widłowe nie mógłby prawidłowo pracować. W ofercie naszego sklepu znajdują się różne rodzaje prostowników do wózków widłowych.

 

Prostowniki do wózków widłowych

Oferta sklepu IPZ obejmuje szeroki wybór prostowników do wózków widłowych. Wszystkie z naszych prostowników przemysłowych pochodzą od sprawdzonego producenta, jakim jest włoska firma PBM. Jako że wybór odpowiedniego urządzenia przedłuża żywotność akumulatora, przekłada się na skuteczność ładowania, a także wpływa na bezawaryjną pracę baterii, w tym na jej wydajność i czas eksploatacji, jego zakup powinien być traktowany jako istotna inwestycja. Z tego powodu warto wybierać renomowanych producentów, którzy są gwarantem wysokiej jakości.

Oferowane przez nas urządzenia posiadają nieskomplikowaną budowę, dzięki czemu są proste w obsłudze i serwisowaniu, a także odporne na zapylenie. Naszym Klientom możemy zaproponować prostowniki przemysłowe przeznaczone do ładowania baterii trakcyjnych o napięciu 12, 24, 36, 48, 72 oraz 80 V.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z informacjami na temat poszczególnych modeli prostowników dostępnych w naszej ofercie.

© 2022 IPZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin