(0) 0,00 

Skontaktuj się z nami: +48 91 311 96 04

Zaloguj się | Kontakt z nami

SPRZĘT MAGAZYNOWY

SPRZĘT MAGAZYNOWY

Sprzęt magazynowy to pojęcie obejmujące różnego rodzaju produkty ułatwiające składowanie, załadunek, transport, rozładunek, unoszenie i inne czynności procesu magazynowego. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju regały magazynowe, zarówno jednorzędowe, jak i paletowe, w szerokim zakresie wysokości, szerokości oraz dopuszczalnego obciążenia. Naszym Klientom proponujemy szeroki wybór wózków magazynowych – piętrowych i platformowych, ze ściankami lub bez. Nasz asortyment to również meble magazynowe i warsztatowe w postaci stołów roboczych i warsztatowych czy stolików na kółkach, a także różnego typu akcesoria. Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą sprzętu magazynowego. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

 

WAGI PRZEMYSŁOWE

Wagi przemysłowe umożliwiają precyzyjne określenie masy różnych ładunków. Ich działanie opiera się na wykorzystaniu czujników tensometrycznych, co pozwala na szybki i łatwy odczyt wartości. Istnieje wiele rodzajów wag przemysłowych. Wśród najczęściej wykorzystywanych można wyróżnić wagi platformowe wyposażone w stabilną platformę, wagi dźwigowe przeznaczone do ważenia ładunków podwieszanych czy belki wagowe.

 

CHWYTAKI DO BECZEK

Chwytaki do beczek są elementem osprzętu do wózków widłowych znacząco ułatwiającym przenoszenie beczek. Zakładane są bezpośrednio na widły wózka. Występują w kilku rodzajach: niektórymi można chwytać tylko jedną, a innymi więcej beczek; inne chwytaki stosuje się w przypadku beczek stalowych, a inne plastikowych; istnieją modele do beczek stojących, jak i leżących. Podobnym urządzeniem są kleszcze do beczek służące do łapania beczek z góry.

 

PRZENOŚNIKI ROLKOWE

Przenośniki rolkowe należą do najczęściej wykorzystywanych urządzeń transportu bliskiego. Można montować je indywidualnie, jak również łączyć w większe jednostki transportowe, linie produkcyjne i montażowe. Ładunek umieszczony na przenośnikach rolkowych może być wprawiany w ruch ręcznie lub grawitacyjnie (mówimy wtedy o przenośnikach grawitacyjnych), jak również za pomocą napędu (mamy wtedy do czynienia z przenośnikami napędowymi).

 

BARIERKI NOŻYCOWE

Barierki nożycowe pozwalają na organizację przestrzeni w magazynach, zakładach produkcyjnych czy na budowach. Można za ich pomocą oddzielać trasy komunikacyjne w halach produkcyjnych i magazynowych. Wykorzystywane są również do odgradzania otwartych włazów, wykopów czy miejsc awarii. Dzięki harmonijkowej budowie można łatwo dostosować długość barierek nożycowych do aktualnych potrzeb.

 

LUSTRA PRZEMYSŁOWE

Lustra przemysłowe są jednym z najprostszych sposobów na zwiększenie bezpieczeństwa różnych przestrzeni. Za ich pomocą można monitorować pracę magazynu, zakładu produkcyjnego czy sklepu, a także obserwować ruch drogowy. Pozwalają na śledzenie nawet do czterech kierunków jednocześnie. Lustra przemysłowe produkowane są ze stali nierdzewnej, akrylu czy poliwęglanu. Mogą być wyposażone w oświetlenie LED czy daszek chroniący przed warunkami atmosferycznymi.

© 2022 IPZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin