(0) 0,00 

Skontaktuj się z nami: +48 91 311 96 04

Zaloguj się | Kontakt z nami

Wózki magazynowe

Wyświetlanie 1–16 z 28 wyników

Wózki magazynowe umożliwiają przemieszczanie ciężkich ładunków o dużych gabarytach. Istnieje wiele rodzajów tego typu urządzeń, różniących się od siebie parametrami technicznymi, budową i przeznaczeniem, co pozwala dostosować je do konkretnych potrzeb. Jest to nieoceniona pomoc w każdej przestrzeni magazynowej. Za ich pomocą możliwe jest przewiezienie zarówno dużych, jak i niewielkich pojemników, beczek czy kartonów z dokumentami.

Największą zaletą wózków magazynowych są ich kompaktowe rozmiary. Dzięki temu znajdują one zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie mieszczą się większe urządzenia, na przykład w wąskich przestrzeniach pomiędzy regałami magazynowymi.

 

Wózki platformowe

Wózki platformowe to wózki magazynowe o najprostszej konstrukcji. Ich podstawowym elementem jest płyta pilśniowa o średniej gęstości, na której można ustawiać elementy przeznaczone do transportu. W naszym asortymencie znajdą Państwo wózki platformowe o udźwigu od 150 do 500 kg. Posiadamy egzemplarze ze składanym dyszlem, z jedną lub trzema ściankami bocznymi, a także w pełni zabudowane. W zależności od modelu ścianki wykonane są z drewna bądź profili i rur stalowych. Wszystkie wózki wyposażone są w dwie rolki nośne i dwie rolki skrętne.

 

Wózki piętrowe

Jeśli potrzebują Państwo wózka magazynowego o większej liczbie platform, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wózków piętrowych. Naszym Klientom możemy zaproponować wózki piętrowe z dwiema lub trzema półkami stalowymi o udźwigu 400 kg. Wózki wyposażone są w krawędzie wannowe o wysokości 40 mm oraz cztery rolki skrętne. Posiadamy również wózki piętrowe z profili i rur stalowych, ze wspawaną kratą drucianą z trzech stron. Wózki posiadają cztery lub pięć powierzchni ładunkowych o łącznym udźwigu 500 kg.

Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat naszej oferty wózków magazynowych, platformowych i piętrowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Zalety wózków magazynowych

Dostępne w naszej ofercie wózki platformowe i piętrowe to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wykonywany jest transport bliski różnego rodzaju ładunków o stosunkowo niewielkiej masie. Ich główne walory to:

  • solidna, lekka konstrukcja – wózki są w stanie pomieścić ładunki o znacznej masie, udźwig najbardziej wytrzymałych modeli wynosi nawet 500 kg,
  • bardzo łatwa, bezpieczna obsługa – obrotowe kółka ułatwiają manewrowanie wózkami w nawet bardzo wąskich zakamarkach, zaś wysokiej jakości blokady zapobiegają niekontrolowanemu przemieszczaniu się wózka. Wózki wyposażone są również w mechanizm zapobiegający wplątywaniu się włókien w rolki,
  • wszechstronność – wózki mogą być wykorzystywane do przewożenia różnego rodzaju ładunków, pudeł, skrzynek, kanistrów.

© 2022 IPZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin