(0) 0,00 

Skontaktuj się z nami: +48 91 311 96 04

Zaloguj się | Kontakt z nami

Wózki paletowe Pramac

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Palety o ustandaryzowanych wymiarach umożliwiają łatwy transport oraz bezpieczne magazynowanie towarów. Charakteryzuje je jednak duża waga, dlatego też do pracy z paletami dodatkowo obciążonymi ładunkiem potrzeba specjalistycznego sprzętu. W tym celu wykorzystuje się wózki paletowe potocznie zwane paleciakami. Ich konstrukcja umożliwia podnoszenie oraz przemieszczanie na niewielkim dystansie palet o standardowych wymiarach. Wśród paleciaków wyróżnia się wózki sterowane ręcznie oraz wózki elektryczne.

 

Zalety elektrycznych wózków paletowych

Wózki elektryczne paletowe są komfortowe w obsłudze, ponieważ napęd elektryczny eliminuje konieczność użycia siły. Dzięki temu lepiej sprawdzają się przy pracy z większymi ciężarami. Znajdują zastosowanie w halach produkcyjnych, fabrykach i sklepach, w których przechowuje się towary na paletach.

W ofercie naszego sklepu znajdują się elektryczne wózki paletowe Pramac. Ta włoska marka to wiodący producent urządzeń techniki magazynowej i budowlanej. Klient, wybierając wózek elektryczny tego producenta, ma pewność, że cechuje go najwyższa jakość i niezawodne działanie przez wiele lat.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą elektrycznych wózków paletowych.

© 2022 IPZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin