(0) 0,00 

Skontaktuj się z nami: +48 91 311 96 04

Zaloguj się | Kontakt z nami

Wózki paletowe

Wyświetlanie 1–16 z 65 wyników

Ręczne wózki paletowe

Ręczne wózki paletowe, potocznie nazywane paleciakami, należą do najczęściej wykorzystywanych urządzeń do przewożenia towarów spaletyzowanych na krótkich dystansach. Znajdują zastosowanie przy rozwożeniu ładunków w magazynach, hurtowniach czy sklepach, przy załadunku i rozładunku samochodów dostawczych oraz we wszystkich innym miejscach, gdzie potrzeba przemieścić ładunek na niewielką odległość. Wyróżnia je łatwość obsługi i sterowania.

Wózki paletowe umożliwiają pracę z paletami o ustandaryzowanych wymiarach. Wśród paleciaków wyróżnia się wózki sterowane ręcznie oraz wózki sterowane elektrycznie. Pierwsze z nich wymagają siły mięśni operatora i lepiej sprawdzają się przy mniejszych ciężarach. W przypadku wózków sterowanych elektrycznie pracę człowieka zastępuje napęd elektryczny, dzięki czemu będą doskonałym wyborem przy pracach o większej intensywności.

W naszym asortymencie znajdą Państwo bogaty wybór ręcznych wózków paletowych JUNGHEINRICH i AMEISE w szerokim zakresie długości wideł oraz udźwigów. Naszym Klientom proponujemy między innymi kilka rodzajów wózka paletowego Jungheinrich am 2200, najpopularniejszego modelu w swojej klasie. Klientom poszukującym paleciaków do specjalnych zastosowań polecamy z kolei modele ocynkowane ogniowo oraz ze stali nierdzewnej.

 

Wózki paletowe z podnośnikiem

Uzupełnieniem naszej oferty są wózki paletowe z podnośnikiem nożycowym. Sprawdzą się one w czterech rolach: ręcznego wózka paletowego, stołu podnośnego, stołu pomocniczego oraz stołu warsztatowego. Posiadamy zarówno modele standardowe, obsługiwane za pomocą dyszla lub pedału, jak i z podnośnikiem elektrohydraulicznym, które pozwalają na szybkie unoszenie ładunków niewymagające siły – za pomocą naciśnięcia przycisku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wózków paletowych.

 

Korzyści z wózków paletowych

Ręczne wózki paletowe to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej firmie, która na co dzień operuje ładunkami na paletach o znacznej masie. Dzięki nim możliwe jest:

  • zmaksymalizowanie efektywności pracy – przy pomocy wysokiej jakości wózka jeden pracownik jest w stanie bez większego problemy przetransportować ładunek o masie nawet kilkuset kilogramów,
  • ograniczenie kosztów prowadzenia działalności – wózki paletowe są tańsze w użyciu, niż duże wózki widłowe,
  • poprawić bezpieczeństwo – każdy „paleciak” wyposażony jest w szereg rozwiązań, dzięki który transport ładunków na krótkich dystansach jest nie tylko prosty, ale również bardzo bezpieczny.

Ponadto wózki są wszechstronnym rozwiązaniem – przy pracy nie emitują żadnych spalin, dlatego mogą być stosowane w każdego rodzaju zamkniętej przestrzeni.

© 2022 IPZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin