(0) 0,00 

Skontaktuj się z nami: +48 91 311 96 04

Zaloguj się | Kontakt z nami

Wózki elektryczne masztowe

Wyświetlanie 1–16 z 17 wyników

Każdego dnia w magazynach, zakładach produkcyjnych czy sklepach wielkopowierzchniowych czy hurtowniach odbywa się intensywny transport wewnętrznych materiałów zgromadzonych na paletach. Nowoczesne, elektryczne wózki masztowe znacznie ułatwiają tą procedurę.

Nasza oferta zawiera kilkanaście modeli wózków od uznanej na rynku niemieckiej marki JUNGHEINRICH – modele zróżnicowane są pod względem parametrów technicznych, takich jak udźwig, wysokość podnoszenia czy rozmiary, dlatego z pewnością znajdziecie wśród nich Państwo rozwiązanie odpowiednie dla waszego działalności.

 

Charakterystyka i przeznaczenie wózków masztowych

Wózki masztowe to rozwiązanie opracowane z myślą o załadunku i rozładunku towarów, a także ich okazyjnego składowania na większych wysokościach. Przy ich pomocy pracownicy magazynów czy sklepów wielkopowierzchniowych mogą samodzielnie transportować ładunki o znacznej masie (nawet do 2000 kg). Wózki wyposażone są w wydajny silnik elektryczny zasilany akumulatorowo – zapewnia to ich cichą pracę, wysoką mobilność oraz wyjątkową czystość. Brak emisji spalin powoduje, że wózki mogą być użytkowane we wszelkiego rodzaju obiektach zamkniętych, nawet nie posiadających wydajnego systemu wentylacji.

Pozostałe zalety tych urządzeń to:

  • ergonomia użytkowania – wózki są proste w obsłudze i mają stosunkowo niewielkie rozmiary, z łatwością mieszczą się w wąskich przejściach,
  • bezpieczeństwo – wózek posiada szereg zabezpieczeń, takich jak hamulec postojowy, pleksiglasowa szyba ochronna.
  • Uniwersalność – wózek może być wykorzystany również w charakterze stołu roboczego lub podnośnego.

Jesteście Państwo zainteresowani kupnem wózka? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu – odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące asortymentu.

© 2022 IPZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin