(0) 0,00 

Skontaktuj się z nami: +48 91 311 96 04

Zaloguj się | Kontakt z nami

Wózki elektryczne unoszące

Wyświetlanie 1–16 z 23 wyników

Transport wewnętrzny towarów na krótkich oraz średnich dystansach odgrywa istotną rolę w funkcjonowaniu magazynów, zakładów produkcyjnych oraz różnego rodzaju sklepów wielkopowierzchniowych czy hurtowni. Rozwiązaniem, które świetnie sprawdzi się w takich miejscach są wózki elektryczne unoszące.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkanaście modeli wózków elektrycznych od marki Jungheinrich, różniących się między innymi pod względem długości wideł czy udźwigu. Zapraszamy do poznania naszej oferty oraz kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz wątpliwości dotyczące sprzętu.

 

Zalety wózków elektrycznych

Elektryczne wózki unoszące to w dzisiejszych czasach już standardowe rozwiązanie, z którym można zetknąć się między innymi w sklepach wielkopowierzchniowych. Przy ich pomocy pojedynczy pracownik może bez większego wysiłku przetransportować towar o znacznej masie – wśród oferowanych przez nas modeli znajdują się takie o udźwigu nawet do 2000 kg. Ponadto wózki odznaczają się:

  • bardzo prostą obsługą – pracownicy nie potrzebują uprawnień do używania sprzętu,
  • niewielkimi gabarytami, lekkością – przekłada się to na poprawę manewrowania w nawet bardzo wąskich korytarzach i przejściach oraz na różnych podłożach,
  • bezpieczeństwem – wózki wyposażone są m.in. w systemy odpowiedzialne między innymi za kontrolę prędkości podczas jazdy po łuku.

Wyposażone w elektryczny silnik wózki nie generują żadnych spalin, dlatego mogą być wykorzystywane w zamkniętych pomieszczeniach oraz w transporcie produktów podatnych na zanieczyszczenia, np. żywności. To wszystko czyni z nich atrakcyjną alternatywę zarówno dla tradycyjnych, ręcznych wózków oraz większych wózków widłowych.

© 2022 IPZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin