(0) 0,00 

Skontaktuj się z nami: +48 91 311 96 04

Zaloguj się | Kontakt z nami

HELI

Heli to jeden z liderów światowego rynku wózków widłowych. Ta chińska marka jest największym producentem sztaplarek na świecie. Jej produkty od kilkunastu lat trafiają do największych polskich firm. Charakteryzuje je niezawodność i wysoki komfort użytkowania, dlatego cieszą się tak dużą popularnością. Jeśli szukasz części do wózków widłowych Heli, to nasza oferta z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

 

Części do wózków widłowych Heli

Na bieżąco dbamy o to, aby asortyment sklepu Inicjatywa Północno-Zachodnia w pełni odpowiadał zapotrzebowaniu Klientów. Z tego powodu nie brakuje u nas części zamiennych do wózków widłowych Heli, ponieważ zdajemy sobie sprawę z dużej popularności tej marki.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór części mechanicznych, kół napędowych, rolek nośnych oraz innych części zamiennych pasujących do różnych modeli wózków tego czołowego, chińskiego producenta. W przypadku braku konkretnej części, oferujemy jej sprowadzenie na indywidualne zamówienie.

Wszystkie części dostępne w naszym asortymencie są nowe i oryginalne, dzięki czemu gwarantujemy naszym Klientom ich wysoką jakość i bezawaryjność. Służymy także profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru części.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu IPZ w zakresie części do wózków widłowych Heli.

Wyświetlanie jednego wyniku

© 2022 IPZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin