(0) 0,00 

Skontaktuj się z nami: +48 91 311 96 04

Zaloguj się | Kontakt z nami

Zakrem

Wyświetlanie 1–16 z 214 wyników

Nowe wózki widłowe Zakrem

Oprócz szerokiego asortymentu wózków widłowych produkcji zagranicznej sklep IPZ posiada również duży wybór urządzeń produkcji polskiej. Najlepszym przykładem są nowe wózki Zakrem, które pochodzą od polskiego producenta z 40-letnim doświadczeniem w branży wózków transportowych. Jako że jest to firma z tradycjami, mamy pewność, że oferowane przez nią wózki spełniają najwyższe standardy jakości.

Oferujemy ogromny wybór nowych wózków widłowych Zakrem, dzięki czemu każdy Klient znajdzie wśród nich produkt, który będzie w pełni odpowiadał jego potrzebom.

Wśród naszych wózków widłowych Zakrem znajdują się przede wszystkim wózki paletowe ręczne, w tym modele ze stali nierdzewnej i ocynkowanej. Posiadamy również wózki elektrostatyczne przeznaczone do pracy w miejscach, w których gromadzą się ładunki elektryczne. Nasz asortyment urządzeń wyprodukowanych przez firmę Zakrem uzupełniają wózki podnośnikowe masztowe dostępne w wielu konfiguracjach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowych wózków widłowych firmy Zakrem.

 

Zalety wózków

Wysokiej jakości wózek paletowy to niezbędny element wyposażenia każdego magazynu, sklepu wielkopowierzchniowego oraz innych miejsc, w których odbywa się wewnętrzny transport ładunków o dużej masie. Wybierając wózki marki Zakrem wybierasz:

  • usprawnienie pracy – wózki są proste w obsłudze, zwrotne i mają niewielkie rozmiary, mogą być z powodzeniem używane przez wszystkich pracowników w celu ułatwienia transportu wewnętrznego w zakładzie
  • obniżenie kosztów – wózki są wykonane w wysokiej jakości materiałów i z dbałością o szczegóły, dlatego ich eksploatacja i serwisowanie nie obciąża budżetu przedsiębiorstwa,
  • bezpieczeństwo – w produkcji wózków zastosowano technologie dzięki którym mogą być stosowane w warunkach stwarzających potencjalne zagrożenie dla zdrowia i życia pracowników.

© 2022 IPZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin