WÓZKI WIDŁOWE

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu w zakresie nowoczesnych i funkcjonalnych wózków widłowych. Dzięki współpracy z czołowymi producentami urządzeń magazynowych dla profesjonalistów, firmami JUNGHEINRICH, ROYAL oraz ZAKREM, możemy zaoferować naszym Klientom produkty odznaczające się niezawodnością i wysokim poziomem bezpieczeństwa.

W naszym asortymencie znajdą Państwo wiele rodzajów wózków widłowych, które sprawdzą się przy różnych typach zadań. Posiadamy wózki widłowe elektryczne unoszące, jak również wózki widłowe podnośnikowe masztowe wyposażone w napęd elektryczny lub z podnoszeniem ręcznym. Zaopatrzą się u nas Państwo także w wózki paletowe ręczne oraz wózki czołowe z przeciwwagą z napędem Diesla lub gazowym.

Mamy nadzieję, że nasza bogata oferta wózków widłowych spełni Państwa oczekiwania. Jeśli nie są Państwo pewni, który typ wózków widłowych sprawdzi się najlepiej w prowadzonej przez Państwa działalności, służymy fachowym doradztwem. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów