WÓZKI MAGAZYNOWE

Wózki magazynowe to nieoceniona pomoc w każdej przestrzeni magazynowej. Za ich pomocą możliwe jest przewiezienie zarówno dużych, jak i niewielkich pojemników, beczek czy kartonów z dokumentami. Dzięki kompaktowym rozmiarom wózki transportowe znajdą zastosowanie tam, gdzie nie zmieszczą się większe urządzenia, na przykład w wąskich przestrzeniach pomiędzy regałami magazynowymi. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat naszej oferty wózków magazynowych – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi. W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt.

WÓZKI PLATFORMOWE

Wózki platformowe to wózki magazynowe o najprostszej konstrukcji. Ich podstawowym elementem jest płyta pilśniowa o średniej gęstości, na której można ustawiać elementy przeznaczone do transportu. W naszym asortymencie znajdą Państwo wózki platformowe o udźwigu od 150 do 500 kg. Posiadamy egzemplarze ze składanym dyszlem, z jedną lub trzema ściankami bocznymi, a także w pełni zabudowane. W zależności od modelu ścianki wykonane są z drewna bądź profili i rur stalowych. Wszystkie wózki wyposażone są w dwie rolki nośne i dwie rolki skrętne.

WÓZKI PIĘTROWE

Jeśli potrzebują Państwo wózka magazynowego o większej liczbie platform, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wózków piętrowych. Naszym Klientom możemy zaproponować wózki piętrowe z dwiema lub trzema półkami stalowymi o udźwigu 400 kg. Wózki wyposażone są w krawędzie wannowe o wysokości 40 mm oraz cztery rolki skrętne. Posiadamy również wózki piętrowe z profili i rur stalowych, ze wspawaną kratą drucianą z trzech stron. Wózki posiadają cztery lub pięć powierzchni ładunkowych o łącznym udźwigu 500 kg.