SPRZĘT MAGAZYNOWY

Sklep IPZ wyróżnia się bogatym asortymentem sprzętu magazynowego przeznaczonego do zwiększenia efektywności i ułatwienia codziennej pracy. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów do transportu elementów. Sprzedajemy wózki magazynowe, w tym piętrowe, w szerokim zakresie udźwigów, ciągniki elektryczne oraz przenośniki rolkowe z regulowaną wysokością. Naszym Klientom możemy zaproponować również wytrzymałe chwytaki do beczekstalowych i z tworzywa sztucznego z zabezpieczeniem przed przypadkowym obsunięciem, kleszcze do odwracania beczek stalowych z funkcją zmiany nachylenia za pomocą korby przełączającej, a także podnośniki i obrotnice do beczek.

Nie zapomnieliśmy o produktach pozwalających na szybkie i dokładne ważenie przedmiotów. Zaopatrujemy naszych Klientów w belki wagowe ze stali z funkcją regulacji, umożliwiające pomiar wagi dużych obiektów o masie 1500 lub 3000 kg, jak również wagi przemysłowe ze statywem o zakresie ważenia od 15 do 60 kg. Proponowane urządzenia wyposażone są w duże wyświetlacze cyfrowe umożliwiające wygodny odczyt wyniku. Jeśli potrzebują Państwo sprzętu magazynowego do składowania przedmiotów, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą regałów magazynowych o różnych wymiarach i dopuszczalnym obciążeniu.

To nie wszystko, co mamy do zaoferowania. W naszym sklepie zaopatrzą się Państwo również w meble warsztatowe i magazynowe, takie jak stoły, stoliki i szafki, prostokątne i okrągłe lustra przemysłowe o różnych wymiarach, stalowe barierki nożycowe do szybkiego zabezpieczenia określonego obszaru, farby i taśmy do znakowania czy maty przeciwzmęczeniowe. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem sprzętu magazynowego. Mamy nadzieję, że nasze produkty spełnią Państwa oczekiwania.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów