Most kablowy, wtykany, 960 x 600 x 75

Most kablowy, wtykany, 960 x 600 x 75

Most kablowy, wtykany - próg zwalniający

Bardzo odporna na obciążenia osłona na kable

Wysyłka w ciągu 17 dni

132785-PA

Cena:

812,00 zł netto

Cena za 1 sztukę towaru w wybranej konfiguracji

Wybierz ilość

Krótki opis

Most kablowy, wtykany - próg zwalniający

Bardzo odporna na obciążenia osłona na kable

Wysyłka w ciągu 17 dni

Więcej informacji

Jungheinrich

Most kablowy umożliwia bezproblemowe przejeżdżanie przez kable, węże, rury i podobne przewody. Most kablowy jest wtykany i można go dowolnie rozbudowywać.
Wysoka odporność na obciążenia dzięki specjalnej mieszance twardej gumyMost kablowy jest wtykany i dzięki temu można go dowolnie rozbudowywaćPowierzchnia jest żłobkowana i antypoślizgowaŻółta pokrywa z tworzywa sztucznego ma funkcję ostrzegawczą
Most kablowy z gumy do ochrony kabli, węży i rur

Most kablowy z gumy minimalizuje ryzyko potknięcia się, ponieważ zakrywa ułożone na podłożu kable. Umożliwia również przejeżdżanie po nich nawet przez ciężkie pojazdy transportowe.
Specjalna mieszanka twardej gumy zapewnia optymalną ochronę kabli, węży i rur. Oprócz tego most kablowy można łączyć na wtyk. Specjalny system pióro-wpust pozwala jest dowolnie rozbudowywać. Dzięki temu można dopasować most do panujących uwarunkowań. Żłobkowana powierzchnia ma działanie antypoślizgowe i umożliwia łatwy przejazd mostu kablowego. Żółty kolor ma funkcję ostrzegawczą, dzięki czemu minimalizuje niebezpieczeństwo potknięcia się.

Zachęcamy do zamówienia mostu kablowego z gumy w naszym sklepie.