Regałowa wanna podłogowa ze stali

Regałowa wanna podłogowa ze stali Zobacz większe

Regałowa wanna podłogowa ze stali

Regałowa wanna podłogowa ze stali

Do przewożenia wózkiem widłowym lub wózkiem unoszącym

Wysyłka w ciągu 21 dni

124032-PA

Cena:

2 574,00 zł netto

Cena za 1 sztukę towaru w wybranej konfiguracji

Wybierz ilość

Krótki opis

Regałowa wanna podłogowa ze stali

Do przewożenia wózkiem widłowym lub wózkiem unoszącym

Wysyłka w ciągu 21 dni

Więcej informacji

Jungheinrich

Tego typu stalowa wanna podłogowa nadaje się do magazynowania beczek, kanistrów lub małych pojemników z cieczami o różnym stopniu zagrożenia dla wód. Wannę regałową można po prostu ustawić na dole regału paletowego.
Wanny podłogowe ze stali do prawidłowego magazynowania materiałów niebezpiecznychDopuszczone do cieczy palnych kategorii GHS 1-4Do wyboru z rusztem kratowym lub bezNa zamówienie także z wkładem PE do magazynowanie substancji agresywnych
Wanny podłogowe regałowe ze stali: przystosowane do urządzeń podnośnikowych, do ustawienia pod regałem

Wanny podłogowe ze stali są polecane do przezbrajania regałów paletowych na magazyny materiałów niebezpiecznych. Wanny ociekowe są dopuszczone do cieczy łatwopalnych oznaczonych symbolami materiału niebezpiecznego kategorii 1-4 oraz do cieczy klas zagrożenia dla wód 1-3. Do transportu i ustawiania wanien podłogowych do regałów używa się wózków widłowych lub wózków podnośnikowych.
Każda stalowa wanna podłogowa jest wykonana z hermetycznie zespawanej blachy stalowej, lakierowanej bądź ocynkowanej ogniowo dla zabezpieczenia przed korozją. Podpory służą jednocześnie jako pałąki wjazdowe dla urządzeń podnoszących i umożliwiają podniesienie wanny na wysokość 100 mm. Opcjonalnie wanny regałowe są wyposażane w ocynkowany ruszt kratowy. Na zamówienie wanna podłogowa jest dostarczana z wkładem z PE (polietylen), który pozwala także na magazynowanie substancji atakujących metale takich jak kwasy i ługi.

Zachęcamy do zamówienia u nas masywnych stalowych wanien podłogowych do regałów, przystosowanych do urządzeń podnośnikowych.