Piaskarko-solarka doczepiana do wózka widłowego

Piaskarko-solarka doczepiana do wózka widłowego

Piaskarko-solarka doczepiana do wózka widłowego

Z regulowaną szerokością rozrzutu

Wysyłka w ciągu 19 dni

106571-PA

Cena:

4 740,12 zł netto

Cena za 1 sztukę towaru w wybranej konfiguracji

Wybierz ilość

Krótki opis

Piaskarko-solarka doczepiana do wózka widłowego

Z regulowaną szerokością rozrzutu

Wysyłka w ciągu 19 dni

Więcej informacji

Jungheinrich

Piaskarko-solarkę przymocowuje się do wózka widłowego za pośrednictwem dyszla. W trakcie jazdy rozsypuje ona sól albo piasek, zabezpieczając zaśnieżone i pokryte lodem drogi publiczne i zakładowe.
Napęd przez ruch obrotowy kółSzerokość rozrzutu regulowana dźwigniąNadaje się do soli albo piaskuOgumienie z bieżnikiem zimowym
Piaskarko-solarka doczepiana jako przyczepa do wózka widłowego i traktora

Piaskarko-solarka może być używana w zestawieniu z wózkiem widłowym albo małym traktorem. Można wybierać pomiędzy pojemnością 105 i 260 l, dopasowując doczepianą piaskarko-solarkę do swoich potrzeb.
Przyczepa jest wykonana ze stali, a powierzchnia jest zabezpieczona lakierem. Doczepianą do wózka piaskarko-solarkę montuje się na dyszlu, dlatego przygotowanie jej do eksploatacji zajmuje krótką chwilę. Obracające się koła napędzają mechanizm obrotowy. Mechanizm ten powoduje rozrzucanie materiału z pojemnika w kształcie lejka. W zależności od modelu przyczepowej piaskarko-solarki uzyskuje się szerokości rozrzutu w zakresie 1-6 m bądź 1-12 m. Do regulowania szerokości rozrzutu służy dźwignia. 2 duże koła z ogumieniem z pełnej gumy i głębokim bieżnikiem gwarantują przejazd nawet przez głęboki śnieg. Na zamówienie można otrzymać pasującą do przyczepy pokrywę, która zabezpieczy materiał do rozrzucania przed wilgocią i zanieczyszczeniami.

Doczepiana do wózka piaskarko-solarka skutecznie sprawdzi się przy posypywaniu w czasie zimy dróg i chodników piaskiem lub solą. Zachęcamy do zakupu doczepianej piaskarko-solarki w naszym sklepie.
Spis treści
105 l
Szerokość posypywania
1 - 6 m
Powierzchnia pojemnika na piach do posypywania
lakierowana
Kolor ramy
czarny
Materiał ogumienia
Pełna guma
Kolor RAL pojemnika na piach do posypywania
RAL 3000 czerwono-pomarańczowy