Zszywacz akumulatorowy do kartonów

Zszywacz akumulatorowy do kartonów

Zszywacz akumulatorowy do kartonów

Półautomatyczny zszywacz do zastosowań mobilnych

Wysyłka w ciągu 13 dni

162517-PA

Cena:

2 444,00 zł netto

Cena za 1 sztukę towaru w wybranej konfiguracji

Wybierz ilość

Krótki opis

Zszywacz akumulatorowy do kartonów

Półautomatyczny zszywacz do zastosowań mobilnych

Wysyłka w ciągu 13 dni

Więcej informacji

Jungheinrich

Oferowany poręczny zszywacz akumulatorowy do kartonów umożliwia szybkie i wygodne zamykanie opakowań w różnych pionach logistycznych. Dzięki swojemu kompaktowemu kształtowi oraz łatwej obsłudze zszywacz nadaje się do uniwersalnego zastosowania w każdym miejscu.
Zszywacz elektryczny z regulowaną długością zszywekMagazynek na 800 zszywekŁatwy w transporcie dzięki małej masieKrótki cykl wyzwalania dla większej wydajności pracy
Zszywacz do kartonów z zasilaniem akumulatorowym do szybkiej obsługi prac wysyłkowych

Zadbaj o szybki przebieg prac w pionie logistycznym, wybierając do zamykania kartonów przenośny zszywacz akumulatorowy. Zszywacz akumulatorowy umożliwia wykonywanie prac bez dostępu do stacjonarnego źródła zasilania. Dzięki temu nadaje się eksploatacji przy zmieniających się miejscach pracy.
Magazyn, dział produkcji, wydanie towarów – zszywacz elektryczny stanowi istotne ułatwienie w pracy, ponieważ umożliwia szybkie i bezpieczne zamknięcie wielu skrzyń w przeciągu zaledwie kilku minut. Oferowany zszywacz akumulatorowy do kartonów zapewnia bezpieczny chwyt dzięki antypoślizgowemu uchwytowi oraz pokrytej powłoką antypoślizgową powierzchni podparcia dla drugiej ręki. Ładowanie zszywek jest wygodne i proste dzięki łatwemu dostępowi do kanału zszywek. Zszywacz oferowany jest w zestawie z ładowarką oraz 2 akumulatorami, co umożliwia prowadzenie prac bez zbędnych przerw.