Półautomatyczny paskowacz BASIC

Półautomatyczny paskowacz BASIC

Półautomatyczny paskowacz BASIC

Korzystny cenowo model podstawowy

Wysyłka w ciągu 13 dni

162520-PA

Cena:

7 253,00 zł netto

Cena za 1 sztukę towaru w wybranej konfiguracji

Wybierz ilość

Krótki opis

Półautomatyczny paskowacz BASIC

Korzystny cenowo model podstawowy

Wysyłka w ciągu 13 dni

Więcej informacji

Jungheinrich

Oferowany poręczny paskowacz wyróżnia się łatwą obsługą dzięki małej masie własnej oraz nieskomplikowanej procedurze programowania. Półautomatyczny paskowacz akumulatorowy stanowi korzystną alternatywę dla automatycznych urządzeń akumulatorowych do pakowania za pomocą taśmy spinającej.
Półautomatyczny paskowacz do obsługi jedną rękąPrzeznaczony do taśm spinających PP i PET (polipropylen i politereftalan etylenu)Łączy w sobie małą masę z dużą wytrzymałościąŁatwe programowanie za pomocą przyciskówW zestawie z akumulatorem i stacją ładującą
Paskowacz akumulatorowy do szybkiego łączenia pakietów

Paskowacz BASIC to kompaktowy model podstawowy wyróżniający się łatwą obsługą. Za pomocą czytelnego wskaźnika cyfrowego można skonfigurować przyrząd półautomatyczny stosownie do własnych życzeń. 
Paskowacz umożliwia obsługę zarówno taśm spinających PP, jak i taśm PET (o szerokości 12-16 mm). Podczas korzystania z paskowacza taśma spinająca zostaje naciągnięta, zgrzana i odcięta. Paskowacz wyposażony jest akumulator (w zestawie) ładowany za pomocą dostarczonej w komplecie stacji ładującej. W przypadku przerwy w użytkowaniu paskowacz akumulatorowy można łatwo przechować dzięki jego niewielkim rozmiarom. 

Półautomatyczny paskowacz BASIC to niezawodne narzędzie do wykonywania najróżniejszych prac pakujących. Paskowacz wraz z całym zestawem można zamówić w naszym e-sklepie.
Typ owijarki
Akumulatorowe zaciskarki i urządzenia zamykające
Mechanizm zamykający
spawanie
Szerokość pasma
12 - 16 mm
Grubość taśmy
0.5 - 1.05 mm
Wysokość
165 mm
Szerokość
140 mm
Głębokość
290 mm
Odpowiedni do materiału
Polipropylen (PP), Politereftalan etylenu (PET)
Masa własna
4 kg
Liczba owinięć na jednym ładowaniu akumulatora ok.
300
Wytrzymałość na rozrywanie
2200 N