POJEMNIKI

Pojemniki są jednym z podstawowych produktów wykorzystywanych w przestrzeniach magazynowych – umożliwiają bowiem przechowywanie i transport różnych materiałów. Sklep IPZ przygotował dla swoich Klientów bardzo szeroki asortyment pojemników dostarczonych przez firmę JUNGHEINRICH. Poniżej zamieściliśmy krótkie charakterystyki poszczególnych rodzajów pojemników dostępnych w naszej ofercie – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zaprezentowanymi informacjami. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w wyborze najodpowiedniejszego rozwiązania, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

POJEMNIKI Z POLIETYLENU

Pojemniki z polietylenu to doskonały wybór w przypadku magazynowania i transportu materiałów sypkich czy drobnych elementów. W naszym asortymencie znajdą Państwo pojemniki polietylenowe z nogami i rolkami skrętnymi, w wersji z listwą do chwytania lub bez, a także pojemniki obrotowe z zamkniętymi lub dziurkowanymi ścianami i dnem. Wszystkie wymienione pojemniki mogą być układane piętrowo, co pozwala na znaczną oszczędność miejsca. Naszą ofertę pojemników z tworzywa sztucznego uzupełniają pojemniki składane z płozami i otwieraną klapą.

POJEMNIKI UCHYLNE

Oferta naszego sklepu obejmuje także duży wybór pojemników uchylnych w szerokim zakresie pojemności. Naszym Klientom możemy zaoferować lakierowane pojemniki uchylne z blachy stalowej opróżniane za pomocą trawersu, z gładką ścianką zrzutową. To pojemniki do ustawiania pionowego, które po napełnieniu mogą być układane 3-piętrowo. Posiadamy również pojemniki uchylne na wióry z blachy ocynkowanej, z niecką w kształcie skrzyni i kieszeniami wjazdowymi do wózków widłowych. Pojemniki posiadają spawy odporne na działanie oleju i wody.

POJEMNIKI Z OTWIERANYM DNEM

Pojemniki z otwieranym dnem ze stali lakierowanej proszkowo to idealny wybór w przypadku magazynowania różnego rodzaju materiałów. W naszej ofercie znajdą Państwo pojemniki o pojemności od 0,5 do 1 m3 z blokadą klapy zwalnianą za pomocą linki pociągowej. Klapa zamyka się automatycznie podczas opuszczania pojemnika na podłoże. Łatwość transportu pojemników zapewniona jest dzięki uchom oraz kieszeniom wjazdowym do wideł. Oferowane przez naszą firmę pojemniki z otwieranym dnem mogą być ustawiane piętrowo, co pozwala na znacznie zaoszczędzenie przestrzeni magazynowej.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów