WÓZKI PALETOWE

Wózki paletowe, potocznie nazywane paleciakami, należą do najczęściej wykorzystywanych urządzeń do przewożenia towarów spaletyzowanych na krótkich dystansach. Znajdują zastosowanie przy rozwożeniu ładunków w magazynach, hurtowniach czy sklepach, przy załadunku i rozładunku samochodów dostawczych oraz we wszystkich innym miejscach, gdzie potrzeba przemieścić ładunek na niewielką odległość. Wyróżnia je łatwość obsługi i sterowania.

W naszym asortymencie znajdą Państwo bogaty wybór wózków paletowych JUNGHEINRICH i AMEISE w szerokim zakresie długości wideł oraz udźwigów. Naszym Klientom proponujemy między innymi kilka rodzajów wózka paletowego jungheinrich am 2200, najpopularniejszego modelu w swojej klasie. Klientom poszukującym paleciaków do specjalnych zastosowań polecamy z kolei modele ocynkowane ogniowo oraz ze stali nierdzewnej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wózków paletowych, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu.

WÓZKI PALETOWE Z PODNOŚNIKIEM

Uzupełnieniem naszej oferty są wózki paletowe z podnośnikiem nożycowym. Sprawdzą się one w czterech rolach: ręcznego wózka paletowego, stołu podnośnego, stołu pomocniczego oraz stołu warsztatowego. Posiadamy zarówno modele standardowe, obsługiwane za pomocą dyszla lub pedału, jak i z podnośnikiem elektrohydraulicznym, które pozwalają na szybkie unoszenie ładunków niewymagające siły – za pomocą naciśnięcia przycisku.